Samsung, Galaxy Tab A9 Plus fiyatında şaşırtıcı detay

Samsung, Galaxy Tab A9 serisini geçtiğimiz Ekim ayının sonlarında tanıttı. Bu seride Galaxy Tab A9 ve Galaxy Tab A9 Plus olmak üzere iki tablet bulunuyor. A9 Plus modeli, Amerika Birleşik Devletleri’nde Ocak ayında satışa sunuldu ve piyasaya sürülmesinin hemen ardından, her alım için 50 dolar değerinde ücretsiz bir Kitap Kılıfı aksesuarı teklifi yapıldı. Bir ay sonra, şirket bu teklifi ücretsiz depolama yükseltmesi teklifiyle değiştirdi.

Samsung, Galaxy S23 serisinin lansmanıyla başlattığı ve Galaxy S24 serisinde de devam ettirdiği depolama yükseltme teklifini şimdi bütçe dostu tablet Galaxy Tab A9 Plus için de sunuyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde Samsung.com üzerinden bu tableti alan tüketiciler, çift depolama ve RAM avantajı elde edecekler.

Samsung, Galaxy Tab A9 Plus fiyatında şaşırtıcı detay

Ek olarak, müşteriler 90 dolara kadar takas bonusu kazanabilirler. Yani, 4GB + 64GB temel modelin fiyatı olan 219 dolara, alıcılar yerine 8GB + 128GB’lik daha yüksek hafıza konfigürasyonunu alacaklar. Bu daha yüksek hafıza yapılandırmasının fiyat etiketi 269 dolar olduğundan, müşteriler Kitap Kılıfı teklifi ile aynı 50 dolarlık avantajı elde ederler.

Cihaz, metal bir gövdeye sahiptir ve 11 inç büyüklüğünde 16:10 ekran oranına sahip bir ekranla gelir. LCD panel, 1920 x 1200 piksel çözünürlük ve 90Hz yenileme hızı sunar. Tablet, Qualcomm Snapdragon 695 yonga seti ile güçlendirilmiş ve yazılım tarafında Android 13 tabanlı One UI 5.1 ile çalışır. 8MP arka kamera ve 5MP ön kamera ile donatılmıştır. Ayrıca dört adet stereo hoparlör içerir ve 7,040mAh kapasiteli bir bataryaya sahiptir. Son olarak, 15W hızında şarj desteği sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir