Kardeşlerim Dizisinden Sağlık Sorunu Nedeniyle Ayrıldığını Söylemişti: Gerçek Çok Başka Çıktı “3 Sene Çalışmak Altı Sene Gibi”

ATV dizilerinden Kardeşlerim son bölümde Şengül’ün ailesine vedası ekran başındakileri de gözyaşlarına boğdu. Dizide kaza sonucu Şengül’ün hayatını kaybetmesi oyuncunun hayranlarını merak ettirmişti. Ardından hem dizinin yapımcılarından hem de oyuncunun kendisinden bir açıklama gelmişti.

Dizide çok sevilen Şengül karakterine hayat veren Fadik Sevin Atasoy hakkında yapımdan şu açıklama gelmişti:

‘Sevgili izleyicilerimiz, 4 sezondur yayın hayatına deva eden Kardelerim dizisinde, ”Şengül” karakterini başarıyla canlandıran kıymetli oyuncumuz Fadik Sevin Atasoy, bir sağlık sorunu nedeniyle dizimize ara veriyor. NGM ailesi olarak sevgili Fadik’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, ”Kardeşlerim” olarak her zaman yanında olduğumuzu bilmesini istiyoruz.”

GERÇEK ÇOK BAŞKA ÇIKTI

Snob Magazin’e konuşan Atasoy, kendi canlandırdığı Şengül karakteriyle, annesinin Aile dizisinde canlandırdığı Seher karakterinin aynı zamanda öldüğünü dile getirdi.

“Karakterleri öldürdük, tatile çıktık” diyen ünlü oyuncu, yapımcının kendisine anlayış gösterdiğini dile getirdi.

Canlandırdığım Şengül’ün öldüğü bölümde annem de ‘Aile’ dizisinde ölmüştü. Karakterleri öldürdük sonra annemle tatile çıktık. Çok yoruldum. Dizilerde üç sene çalışmak altı sene gibi. Yapımcı anlayış gösterdi. Bedenen tükendik. Çok tatlı ayrıldık ekiple. Halen konuşuyorum. Tadında bırakmak lazım.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir