Hakan Ateş’ten avukat Epözdemir hakkında suç duyurusu

İSTANBUL – Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, avukat Rezan Epözdemir hakkında, ‘zincirleme hakaret ve iftira’ iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.

Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, bugün avukat Rezan Epözdemir hakkında ‘zincirleme şekilde hakaret ve iftira’ iddiasıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Rezan Epözdemir bugün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama, “Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, dosyadan çekilmem ile ilgili baskı uygulamıştır” iddiasında bulunmuştu. Epözdemir’in paylaşımı şöyle:

“Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş, turizmci olan bir müvekkilim vasıtasıyla onu bitireceğim, ona soruşturma açtıracağım şeklinde tarafıma haber yollamıştır. Muhalif medyada kredi ve ticari ilişki içerisinde olduğu ve maaşının anılan banka üzerinden alan bazı basın ve yayın organlarının patronlarını arayarak beni yayınlara çıkarmamak ve Denizbank lehine haberler yaptırmak için baskı uygulamıştır. İş dünyasından kıramayacağım çok önemli isimlere rica ederek, dosyadan çekilmem ile ilgili baskı uygulamıştır. Bunlara ilişkin kayıt, belge ve bilgiler mevcuttur.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir