En Şanslıdan En Az Şansıza Kadar Tüm Burçların Sıralanması…Şansınız Belki de Liste Başı…

İster dört yapraklı yonca arıyor olun, ister tavşan ayağını yanınızda taşıyın, hepimiz hayatımıza biraz şans katmak için çılgın şeyler yaparız. Ancak bazı insanlar bu konuda diğerlerinden daha şanslıdır. Her şeyi yıldızlara bağlayabilir miyiz? En şanslı burçların kesinlikle bir kafiye ve nedeni vardır ve eğer gerçekten şanslıysanız sizinki listenin başında yer alabilir.

Astrolojik burcunuzun ne olduğundan emin değilseniz veya burcunuzu tazelemek istiyorsanız bu kısa burç dökümüne göz atın …

YAY BURCU

At nalı yarım at giyme olayıyla birlikte Yay’ın grubun en şanslı burcu olacağı düşünülüyor . İyi şans getirdiği bilinen bir gezegen olan Jüpiter tarafından yönetilen Yay burçları, dünyaya sürekli olarak iyimser bir mercekle bakarlar. Yani, başkalarının şanssızlık olarak düşünebileceği şeyi Yay burcu, bunun yerine büyük servete açılan bir kapı olarak görecektir. Yaşamın sunduğu her şeyi istediğinizi evrene yaydığınızda, Doğa ana size sahip olduğu her güzel fırsatı gönderir.

TERAZİ

Doğal olarak Yay burçlarıyla çok iyi anlaşan Terazi burcu en şanslı burçlardan biridir. Venüs tarafından yönetilen ve onun cazibesine sahip olan Teraziler, kendilerine iyi bir şans getirmek için kimin iyi lütfunu elde etmeleri gerektiğini bilirler. Bu kadar yetenekli müzakereciler olmak ve herhangi bir durumun artılarını ve eksilerini tartmakta usta olmak, Terazi’nin bir dolandırıcılığın kokusunu alabileceği ve gerçekten kazanacaklarını düşündükleri şeyler için isimlerini şapkaya koyabilecekleri anlamına gelir.

ASLAN

Eğer Terazi burcuna çekicilik yeteneği verilmişse, Aslan burcuna da karizma yeteneği verilmiştir . Burada bir model mi hissediyorsunuz? Dünyaya pozitiflik gönderen burçlar, bunu onlara geri gönderdi. Kendine bu kadar güvenmek, Aslanların yararlanabilecekleri fırsatları yakalamalarına yardımcı olur. O kadar tutkulu ve ikna ediciler ki, siz gözünüzü bile kırpmadan ihtiyaç duydukları her şeyi sizden alacaklar.

OĞLAK

Yıldızlarda olsun ya da olmasın, kendi şanslarını yaratma konusunda yılmaz bir iradeleri vardır . Oğlak burcu bir şey istediğinde onu alır. Buna servet dolu bir yaşam tarzı da dahildir. Artık yıldızlar Oğlak burcuna pek fazla şans göndermiyor ama inatçı yaşlı keçi yine de onları kazıyor gibi görünüyor.

BOĞA

Boğa burcu burçları arasında en aklı başında ve istikrarlı olanıdır , bu da onları kötü şansa yol açacak hayali fikirlere ve planlara daha az eğilimli kılar. Onlar da istedikleri hayatları ortaya koymakta Oğlaklar kadar kararlıdırlar ve onların hayatları genellikle zenginlik ve lüksle doludur. İstikrarlı olmak, Boğa burcunun doğru fırsatların karşılarına çıkmasını bekleyebilmesi anlamına gelir ki bu da başlı başına bir tür şanstır.

KOÇ


Oğlak burcuna benzer şekilde Koç burcudur . Yıldızların bahşettiği şansa sahip değiller ama kötü şansı yenerek daha iyi bir şeye dönüştürecek kadar küstahlar. Yüksek riskli durumların peşinden gidecek kadar cesurlar ve bu durumların üstesinden güvenle gelebilecek kadar da cesurlar. Ve içlerinde kötü şansın kalmasına izin vermezler; bunun yerine, yeni bir günle taze ve bu kez daha iyi fırsatlar yakalamaya hazır bir şekilde yüzleşmek için öfkeyi ve hayal kırıklığını serbest bırakırlar.

BALIK

Balıklar hayatlarının belirli alanlarında, özellikle de yaratıcı ve sanatsal uğraşlarda şanslı olabilirler. Doğal olarak güçlü bir sezgiye sahiptirler ve bu sezgi onları hayatlarına iyi şans getirecek yollara yönlendirebilir. Ancak hepimizin bildiği gibi, sezgileriniz ancak onu geliştirebildiğiniz kadar iyidir. Bu nedenle disiplinsiz Balık burcu kendilerini işaretleri karıştırırken ve iyi olanlar yerine kötü kararlar verirken bulabilir.

İKİZLER

İkizler burcu aslında şanssız değildir ancak dört yapraklı yonca bulma tutkusuyla kutsanmış da değillerdir. Akıllı kararlar verecek kadar akıllıdırlar, ancak bu kararlar, birini mutsuz etme karşısında kolayca şanssız kararlara doğru yönlendirilebilir. İkizler onaylanma konusunda başarılıdır ve eğer bu şanslar doğrulamayı riske atarsa, şanslı senaryolara yol açabilecek şansları diğer burçlar kadar göze almazlar.

BAŞAK

Dürüst Başak, genel olarak iyiyi kötüden kabul edemeyecek kadar şansa şüpheyle yaklaşır. Somut verilere odaklanıyorlar ve şans, bir elektronik tablodaki sayılarla ifade edilebilecek bir şey değil. Dolayısıyla mantık yönelimli beyinleri, kendilerini sunduklarında şanslı senaryoları kucaklamanın önüne geçebilir.

YENGEÇ

Boğa burcunun istikrarlı ve kararlı olduğu yerde, Yengeç burcu değişken ve tepkisel olarak motive olur. Yani, Yengeç burcu yalnızca olumlu fırsatlara doğru ilerlemek yerine, olumsuz fırsatlara balıklama atlayabilir. Yengeç burcunun duyguları, daha iyi karar vermelerini gölgeleyebilir ve frene basmalarını zorlaştırabilir. Dürtüsellik bir miktar şansa yol açabilir, ancak aynı zamanda çok kolay bir şekilde çok kötü şansa da yol açabilir.

KOVA

Kova bebekleri bağımsız düşünürler ve fantezi uçuşlarına eğilimlidirler. Başları bulutlardayken, şansı avlamaktan veya kendilerine daha iyi şans getirecek durumlara girmekten keyif almazlar. Ancak değişimden rahatsız olmazlar ve bu esneklik, arada bir şans getirebilecekleri anlamına gelir.

AKREP

Akrep , dikkat et. Trajediyi temsil eden Plüton tarafından yönetiliyorsunuz ve bu, mutlu bir hayata pek uygun değil. Dolayısıyla Akrepler bireysel olarak yanlış kararlar veriyor veya sıkıntılı senaryolara giriyor olabilir. Akrepler için şans ya da daha doğrusu kötü şans söz konusu olduğunda, bunu sizin için yıldızlarda olmamanıza bağlamanız gerekir.

Suçu Yıldızlara Atın
Şanslı olsanız da, hayatınızı kurtaracak hiçbir şey kazanamasanız da, yıldızları suçlamanın tesellisine sahipsiniz. Ancak şans sabit bir şey değildir. Eğer yıldızlar sana istediğin şansı vermiyorsa, o zaman oraya çıkıp kendi şansını yarat!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir