Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Okul Sporları Futbol Gençler Marmara Bölge Şampiyonası’nda yarı finale adını yazdıran takımlar belli oldu. Kızlarda Kocaeli Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi, Balıkesir Kurtdereli Mehmet Pehlivan Spor Lisesi ve İstanbul Esenyurt TOKİ Ali Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yarı finale çıkmayı başarırken, erkeklerde ise Kocaeli Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi, İstanbul Koca Yusuf Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Haluk Ündeğer Anadolu Lisesi yarı finale çıkan takımlar oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürü Salih Kılıç, yarı finale yükselen takımları tebrik ederek, başarılar diledi.