Tatlılıklarına Bayıldığımız Yağmur Atacan ve Pınar Altuğ Çifti Evliliklerinin 15. Yıldönümünü Kutluyor!

Birlikte olduklarını söyledikleri ilk günden beri aralarındaki yaş farkı dolayısıyla sürekli eleştirilere maruz kalan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti birlikteliklerinin 15. yılını kutluyor. Evliliklerinin üzerinden 15 yıl geçen çift mutlu yuvalarını sürdürmeye devam ederken, Yağmur Atacan’ın yaptığı manidar paylaşım dikkat çekti. Gelin birlikte bakalım…

Hatırlar mısınız bilmem ama Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan ilk kez, 2006 yılında yayınlanan İlk Aşkım dizisinde bir araya gelmişlerdi.

Pınar Altuğ’un buradaki başrol arkadaşı Oktay Kaynarca’ydı. Çocuklar Duymasın’dan tanıdığımız Pınar Altuğ ve Kurtlar Vadisi’nin Süleyman Çakır’ı Oktay Kaynarca’nın başrolünde olduğu dizi bir sezon sürdü.

Dizi kısa sürse de daha uzun soluklu bir yolun önünü açmış oldu: Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan aşkı! Yağmur Atacan dizinin çekildiği dönem birdenbire Altuğ’un kulisine girip öpmüştü kendisini.

Pınar Altuğ bu duruma hepimiz kadar çok şaşırsa da ilişkinin başlangıcı böyle oluyor aslında. Bu arada Pınar Altuğ, Çocuklar Duymasın dizisinden sonra ilk eşinden boşanmıştı. Atacan’la başlayan ilişkisinde ise yıllardır konuşulduğu gibi yaş farkı çokça eleştirilmişti.

Nolursa olsun birbirlerini sevmekten vazgeçmeyen ikili tüm eleştirileri kulak ardı edip, 2008 yılında dünyaevine girdi.

12 Nisan’da Maslak Venue’de evlenen çiftin düğünü uzun süre konuşulmuştu. Aralarındaki 9 yaş yıllardır durup durup gündeme getirilmeye devam ediyor…

Evliliklerinin ilk yılı güzeller güzeli kızları Su dünyaya geldi. 27 Ocak 2009 doğumlu olan Su ile çiftimiz anne baba olma heyecanını yaşamış oldu.

14 yaşındaki Su Atacan günden güne güzelleşmeye devam ediyor. Maşallah diyelim kendisine!? ❤️

Bu da demek oluyor ki Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti evliliklerinde 15 yılı geride bıraktı! Eski oyuncu, şimdileri iş insanı Yağmur Atacan, sosyal medyada yaptığı yıldönümü paylaşımıyla manidar göndermelerde bulunmaktan kaçınmadı.

“Bizim için ’15 güne ayrılır’ dediler, 15 ay diye düzelttiler, 15 yıl oldu evleneli. 15 ömür olsa inadımızdan değil, sevgimizden mahcup ederiz.”

Yağmur Atacan eşinin bu fotoğrafını paylaşarak altına yazdıklarıyla herkesi duygulandırdı. 

‘Bizim için ’15 güne ayrılır’ dediler, 15 ay diye düzelttiler, 15 yıl oldu evleneli. 15 ömür olsa inadımızdan değil, sevgimizden mahcup ederiz. Bakıp şu resme, nasıl hak verilmez bana? Neyse biz bir ufak kutlamaya kaçar.’

Pınar Altuğ ise düğünlerinden bir kare paylaşıp, “15 sene??? Seninle bir ömür ❤️” yazdı. Atacan eşinin bu paylaşımına ise “Evet. O şanslı adam ben oluyorum, ta kendisi” yorumunda bulundu.

Biz de bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz tekrar kendilerine! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir